Lajme per femrat, familjen, bukurine, shendetin, formen, gatimin, horoskopin etj.

30 Fustanet me te shemtuara te 2017

SHARE
, / 173 0

30 Fustanet me te shemtuara te 2017

Moda per pjesen me te madhe eshte subjektive me bukurine qe shfaq ne syrin e shikuesit. Por gjithashtu ne shume raste nuk mund te debatoni edhe me te shemtuarat. 2017 na ka dhene disa raste te pranueshme te modes me disa eksperimente te atelierve me te medhenj, me shume jane pranuar per shkak te emrit te tyre. Me pak fjale ne kete vit moda ka qene me shume zhgenjyese sesa e suksesshme! Me me shume fjale duke u bazuar tek shprehja e vjeter “Nje foto vlen sa 1000 fjale” ju ftojme te shikoni dhe vleresoni vete 30 fustanet me te shemtuara te 2017!

 


1

Nasty Gal Red Blazer Dress

2

Opening Ceremony Space Dye Maxi Dress

3

Anna Sui Corset Dress

4

Ted Baker Mallie Porcelain Rose Body Con Dress

5

Custo Barcelona Sweater Dress

6

Current/Elliot Hi-Lo Plaid Cotton Shirt Dress

7

Dion Lee Blazer Dress

8

BCBGMAXAZRIA Velvet Dress

9

Anna Sui Zodiac Dress

10

Johanna Ortiz Under New Mexico Skies Plaid Gown

11

Custo Jersey Dress

12

Gucci Pink Silk Viscose Dress

13

Ivanova Princess Dress

14

Zadig&Voltaire Camo Dress

15

Slava Zaitsev Checkered Dress

16

Nasty Gal Ribbed Sweater Dress

17

Jeremy Scott Fishnet Dress

18

Tory Burch Gold Silk Dress

19

Dennis Basso Fur Dress

20

Trina Turk Jaine Paisley Silk Dress

21

Vivienne Tam Shirtdress

22

Vivienne Tam Denim Apron Dress

23

Missoni Long-Sleeve Patchwork Knit Maxi Dress

24

Tibi Clear Corset Dress

25

Cadenza 3/4-Sleeve Renaissance Paisley Maxi Dress

26

Custo Barcelona Sweater Dress

27

Victoria Beckham Flounce Shirt

28

Vivienne Tam Shirt Dress

29

Zadig & Voltaire Sweater Dress

30

Givenchy Denim Overall Dress

 

Per me shume artikuj interesante si kuriozitete apo keshilla per te permiresuar jeten dhe shendetin tuaj na vizitoni tek femramoderne.al, gjithashtu mos harroni te na ndiqni ne Facebook!