6 këshilla si të vishemi me klas pa shpenzuar shumë

Ndiqni keto këshilla se si të visheni me klas, per t’u dukur perhere mire, por pa shpenzuar shumë

Kush nga ne nuk do të donte të ndjehej mirë dhe gjithe vetebesim kur takohet me dikë? Nëse të pëlqen të kesh gjithmone  pamjen e duhur në rastin e duhurm ju ftojme te lexoni me poshte…

Këmisha e bardhë

Një veshje klasike që zgjidh çdo situatë. Me pantallona bezhë, blu ose të kuqe. Do të dukeni thjesht e persosur.

Efekti metal

Edhe xhupi i ngjashëm me atë të viteve ’80 qoftë në ngjyrat metal është perfekte për tu ndjerë si një divë dhe në modë.

Perla për të gjithë

Image result for classy woman pearls
Varësja e perlave ndoshta është pak për zonja, por mjafton të ndryshosh përmasat e bizhusë për të patur një super efekt. Një palë vëth do ishin perfekt për çdo rast.

Syzet e diellit

Related image
Aksesorët bëjnë ndryshimin. Fokusohemi tek syzet që nuk kalojnë pa u vënë re dhe që mund t’i përdorim dhe në mbrëmje, ndoshta dhe për të mbajtur flokët në rregull.

Pantallonat

Image result for classy woman pants
Të përshtatshme për të gjithë dhe nuk duhen të mungojnë në garderobë. Kombinohen me një t-shirt të thjeshtë, apo edhe me bluza me dantella e rrjeta për të patur një pamje pa ekzagjerim.

Këpucët

Unos zapatos nude son basicos para el estilo classy chic
Çfarëdolloj veshje e kombinuar me këpucën e duhur jep rezultate elegante. Më të rejat duan një ngjyrë ari apo tek tonet e bezhës.

Start typing and press Enter to search