Pantallona me bel te larte: cilat jane modelet me trendy

Pantallonat me bel te larte jane nje nga veshjet me trendi te ketij viti. Ja cilat jnae modelet me trendy qe mund te vishni gjate pranveres.

Ka nga te gjitha llojet, te gjata dhe trecerekeshe. Mund t’i pershtasni per raste formale, apo ne zyre, por edhe per jeten e perditshme, ne variantin e thjeshte, me lule, ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Modele te holla dhe te ngushta tek kavilja, por edhe shume te gjera deri ne fund te kembeve. Pantallon-fund jane nje tjeter trend,qe po perhapet gjithnje e me teper se fundmi. Te gjitha keto mund t’i kombinoni me top dhe bluza te shkurtra per nje rezultate super glam. Per te gjitha ju qe pelqeni te jeni ne nje hap me moden e fundit, nuk duhet te mungojne keto lloj pantallonash.

Njengjyreshe ose me fantazi, te ngushta ose te derdhura, mjafton te jene pantallona me bel te larte. Ato mbajne nje vend nderi ne garderoben tone edhe per kete pranvere 2016: te shumta jane versionet e propozuara per kete stine te bukur, ne menyre qe mund t’i pershtaten cdo shije. Surpriza jane edhe pantallonat-fund apo fund-pantallonat, te cilat mund t’i vishni thjesht me nje bluze te shkurter per nje efekt super joshes. Zbuloji bashke me ne. 

Per te qene sa me elegante, por pa shpenzuar, zgjdhni ngjyrat bardhe e zi per pantallonat dhe bluzen, te cilen mund te kombinohen ne menyre perfekte me njera-tjetren. Por edhe lulet, stampimet e ndyshme, vijat, zig-zaget etj, jane te gjitha te pranueshme.

Nderkohe ju ftojme t’i hidhni nje sy fotogalerise per te pare disa nga modelet qe kemi perzgjedhur per ju dhe menyren se si mund te kombinohen.

https://recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page/836-pantallonat-e-gjera-cilat-jane-tendencat-e-reja/

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

Start typing and press Enter to search