Lajme per femrat, familjen, bukurine, shendetin, formen, gatimin, horoskopin etj.

3 mënyra se si të zgjidhni xhinset perfekte pa i provuar
, / 1503 0 0

3 mënyra se si të zgjidhni xhinset perfekte pa i provuar

SHARE

Bright Side ka gjetur 3 mënyra te thjeshta se si të gjeni xhinset perfekte per ju, pa i provuar.

Zgjidhni madhësinë

Për të zgjedhur madhësinë kapini xhinset në pjesen e belit dhe përpiquni t’i vini ato rreth qafës. Në qoftë se skajet prekin njëri tjetrin atëherë është masa juaj.

Zgjidhni gjerësinë

Fusni parakrahun tek pjesa e belit, nëse krahu përshtatet fiks me belin atëherë keni gjetur të duhurat. Kjo vlen vetem per ato pantallona qe kane bel standard, jo per ato me bel te larte.

Kontrolloni gjatësinë

Kapini pantallonat në fund dhe hapni krahët, nëse mesi i xhinseve shkon tek mjekra juaj atëherë sapo keni gjetur pantallonat që s’kane nevoje te shkurtohen.

femramoderne.al