Lajme per femrat, familjen, bukurine, shendetin, formen, gatimin, horoskopin etj.

Mode

,

E ardhmja eshte… Ultra-Violet! Ose te pakten e ardhmja e ketij viti. Si cdo vit Pantone sugjeron 1 ngjyre, e cila do jete dominuese …

,

Jumpsuits, apo kominoshet jane kthyer ne nje tendence mjaft terheqese, te cilat mund te vishen ne cdo rast, nga shetitjet deri tek mbremjet e …

,

30 Fustanet me te shemtuara te 2017 Moda per pjesen me te madhe eshte subjektive me bukurine qe shfaq ne syrin e shikuesit. Por …

,

Stili Vintage, tendenca e ketij dimri Cdo here qe ndryshon sezoni, ndryshojne edhe tendencat. Por me e bukura eshte kur fillon te kontro-llosh garderoben …

,

Per ne pune, per fundjave, per te dale ne darke apo per nje dasme: ketu do gjeni 48 menyra se si te kombinoni kepucet …

,

PARIS-SOIR (1938) : SHIJA E MBRETËRESHËS GERALDINË PËR MODËN PARIZIANE DHE FUSTANI I NUSËRISË POROSITUR NË PARIS Nga Aurenc Bebja*, Francë – 10 Nëntor 2017 …

,

Vjeshta eshte nje stine shume e bukur, mbi te gjitha per ju qe pelqeni te visheni sipas modes. Me disa marifete, ne mund te …

,

Bright Side ka gjetur 3 mënyra te thjeshta se si të gjeni xhinset perfekte per ju, pa i provuar. Zgjidhni madhësinë Për të zgjedhur madhësinë kapini …

,

Si te transformoni kemishat e babit ne fustane per vajza Keto jane disa ide shume te mira riciklimi. Keni kemisha te vjetra, ose qe …

,

Nese jeni ne kerkim te ndonje ideje se si te visheni ne stinen e veres, ju ftojme te shikoni keto kombinime terheqese Ne fillim duhet …