Gruaja realizon kepuce qe ngjajne si pellumba

Kur vjen puna tek moda, disa njerez kane koncepte dhe fantazi nga me te cmendurat. Shpeshhere na lene me gojen hapur nga shokimi (dhe jo gjithmone behet fjale per mire).

Keto kepuce – pellumba pa dyshim qe te habisin, por me te vertete qe jane nje ide fantastike dhe shume e bukur.

Keiko Ohata eshte artistja japoneze qe krijoi keto kepuce me taka qe duken si dy pellumba te vertete. Pervecse duken shume reale, keto kepuce jane edhe funksionale.

Si i lindi idea? Me sa duke ne parkun prane shtepise se saj kishte shume pellumba, por qe fatkeqesisht largoheshin kur ajo u afrohej. Per kete, ajo krijoi keto kepuce.

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search