Bradley Cooper dhe Irina Shayk ne daljen e pare zyrtare si çift

Aktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk kane bere dje debutimin e tyre te pare zyrtar ne tapetin e kuq si nje cift – ne gjuhen e Holliwood-it kjo do te thote qe lidhja e tyre ka kaluar ne nje nivel tjeter.

Nuk është çudi se dashuria është në ajër për Bradley Cooper dhe supermodelen Irina Shayk, pasi të dy kanë kohë që e tregojnë hapur romancën e tyre, por mbreme ata hynë në një aventurë të re. Çifti i mrekullueshëm u pane së bashku në mbremjen e L’Oreal Red Obsession Party në Paris, duke shënuar debutimin e tyre të pare si çift ne tapetin e kuq.
Çifti ishte gjithë kehes i buzëqeshur, nderkohe qe pozonin së bashku për fotografët. Bradley Cooper ishte veshur me një kostum të zi dhe kemishe të bardhë (pa kravatë), ndërsa e dashura e tij dukej joshëse në një fustan elegant të shkurter ne ngjyre të kuqe.

irinaDalja e tyre në tapetin e kuq është një tjeter provë e dashurisë së tyre. Cooper nuk mund ta fshihte në asnjë moment mënyrën se si e shikonte Irinën pa ja ndaë sytë në asnjë çast. Me sa duket Irina ka mundur ta fitojë zemrën e Cooper-it, i cili njihet per lidhjet e tij te shumta me femrat.

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

Start typing and press Enter to search