Edona Llalloshi bëhet nënë për herë të dytë

Kengetarja e mirenjohur kosovare Edona Llalloshi behet serish nene, pas gati 5 vitesh, kur lindi edhe femijen e pare, vajzen Doa.

Edhe pse nuk e kemi pare neper televizione me videoklipe te reja, kjo nuk do te thote se Edona kishte hequr dore nga muzika per t’ju perkushtuar vetem familjes. Edhe pse shtatzene ajo ka qene prezente per publikun neper koncerte te ndryshme, duke i dhuruar artdashesve te muzikes se saj kenaqesine e te degjuarit muzike te mire. Ajo nuk eshte shkeputur nga profesioni i saj, deri para pak kohesh kur i duhej te ndalonte per te bere nje veper me te madhe: te sillte ne jete femijen.

edonaPara pak ditesh Edona Llalloshi është bërë nënë për herë të dytë. Lajmi është bërë i ditur nga Kutia TV, televizion i vëllait të këngëtares. Nëna dhe foshnja e kaluan pa probleme lindjen dhe janë mirë, ndersa çifti ka vendosur edhe për emrin. Djali quhet Nur dhe mirëseardhjen në jetë ja ka uruar edhe daja, Miloti përmes një postimi në Facebook.

edona

Fotoja e pare e Edona Llalloshit me te birin Nur

Edona Llalloshi ka bërë publike foton e parë të Nurit, e cila u bë pak minuta pas lindjes, shkruan Kutia.Tv. Nuri ka edhe një motër më të madhe, Doan, e cila është gëzuar tej mase per ardhjen në jetë të vëllait të saj në jetë.

Edona me vajzen Doa, pak kohe pasi kishte lindur ne vitin 2011

Edona me vajzen Doa, pak kohe pasi kishte lindur ne vitin 2011

Edona gëzon një jetë familjare te lumtur, por edhe karriera e saj si këngëtare vazhdon me sukses. I urojme Edones ta kaloje sa me mire kete periudhe pas lindje dhe qoftë e lumtur ne familjen e saj te bukur.

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

 

Start typing and press Enter to search