Eliza Dushku jep lajmin e shtatzanise

Një lajm i mirë vjen për aktoren shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku. Ajo do të bëhet nënë!

Aktorja 38-vjeçare dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian, edhe pse s’ka shume qe jane martuar (ne gusht 2018) po presin nje femije.
“Jemi shume te emocionuar. Ky ka qene nje vit shume fatlum per ne – tha aktorja.
Ajo tregoi barkun në premierën e filmit “Mapplethorpe” të enjten, në Nju Jork.

Ky do të jetë fëmija i parë për Eliza Dushkun.

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search