Kete pranvere vishuni me ngjyra pastel (30 kombinime mbreselenese)

Veshjet për pranverën 2018 janë ideale pasi specialistët e modës propozojnë ngjyrat pastel protagoniste në veshje dhe aksesorë.

Ngjyra e trëndafilte, bojeqielli e lehte, e verdha mimozë, jeshile mente, jargavan dhe livando, pjeshkë, ngjyrat krem ose pudër janë disa nga nuancat pastel më të bukura. Do t’i shikoni kudo neper vitrina, rruge, televizion, gjithandej.

Keto nuanca do të jene dominuese ne veshjet e pranverës, duke e kthyer imazhin femëror me delikat dhe te ëmbël.

Kombinime per pranvere

Kombinime per stinen e veres

Këto veshje japin entuziazmin dhe pozitivitetin e duhur per ditet e pranveres dhe veres. Këto ngjyra kaq romantike dhe të ëmbla të bëjnë që të dukesh si një lule pranvere.

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search