VIP-at që kanë guxuar më shumë me veshjet e tyre

Fustanet nude janë kthyer në trendet më të pëlqyera në Hollywood në vitet e fundit.

Veshjet “zhveshur” janë ndoshta më mbresëlënëset të të gjitha bëmave të VIP-ave. Ndërkohë që ata jo gjithmonë mund të jenë në listën e të veshurave më mirë, por me siguri qe bëjnë pjesë në listen e VIP-ave me më shumë guxim. Të veshësh një fustan të tillë nuk duhet vetëm të kesh trup perfekt, por duhet ta bësh me besim të mjaftueshëm që të dukesh e fortë – jo e tmerruar – kur del në fotografi.

VIP-at janë parë me fustane të thjeshta, ose me rrjetë dhe ngjyra e cohës poshtë jep përshtypjen se nuk kanë veshur asgjë nën të.

Yje si Jennifer Lopez dhe Kendall Jenner janë vetëm disa nga VIP-at që kanë guxuar me kete trend teresisht per Tapet te Kuq.

Rihanna

Bella Hadid

Rita Ora

Ciara

Hailey Baldwin

Ming XI, 2018

Zoe Kravitz

Kendall Jenner, 2018

Deepika Padukone

Hailey Baldwin

Bella Hadid

Kim Kardashian, 2018

Halle Berry

Kendall Jenner

Meghan Markle

Elsa Hosk

Laverne Cox

Hailey Baldwin

Kendall Jenner

SZA

Bella Hadid, 2017

Beyoncé 2015

Jennifer Lopez 2015

Kim Kardashian 2015

Jennifer Lopez 2015

Kim Kardashian 2016

Khloe Kardashian

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search