Lajme per femrat, familjen, bukurine, shendetin, formen, gatimin, horoskopin etj.

, / 637 0

30+ ide te mrekullueshme per oborrin dhe veranden

SHARE

Sot do ju prezantojme nje foto galeri me me shume se 30 ide per nje oborr, verande, patio apo terrace te mrekullueshme ne shtepine tuaj.

E ku shijohet kafeja apo nje pije me mire se sa ne veranden e shtepise tende! E mbi te gjitha nese ajo eshte e dizenjuar bukur dhe me shije.

Ne varesi te buxhetit tuaj por edhe kohes dhe klimes, koha e shpenzuar ne ambjentin e jashtem te shtepise eshte me plotesuese gjate pranveres, veres dhe vjeshtes. Me siguri e keni provuar qe qendrimi ne ajer te paster ju ben te ndiheni me te lumtur dhe te rifreskuar. Per te ngrene mengjesin, per t’u perhumbur ne leximin e nje libri terheqes, apo per te shijuar nje dreke a darke te lehte, veranda eshte si cdo dhome e shtepise tuaj. E ku ka me mire!

Duke kerkuar neper rrjet kemi mbledhur disa ide te mbrekullueshme qe po jua paraqesim ne kete fotogaleri. Shpresojme qe te kenaqeni duke i pare dhe t’ju frymezojne per ta sjelle kete eksperience edhe ne shtepite tuaja.

 

Mos harroni ta shperndani!

femramoderne.al