Golfi: per nje pamje te ngrohte dhe chic

Temperaturat ulen, por niveli I tendencave te modes ngrihet. Per kete arsye edhe gjate vjeshtes dhe dimrit pamja juaj do vazhdoje te jete trendi. Nje veshje qe i pershtatet shume okazioneve te ketij sezoni edhe pa dyshim golfi.

Perfekt per t’u pershtatur me cdo look, nga to me te thjeshtat e casual tek pamjet me elegante, golfi eshte nje passe-partout shume i cmuar per vjeshten dhe dimrin.

Perfitonio nje pamje glamour nese e vishni nen nje tailleur bonton, rock nese vishni siper nje xhakete lekure. Pra, menyrat per ta veshur kete bluze me qafe jane te pafundme. Per te qene ngrohte dhe elegante njekohesisht, te pakten dy apo tre golfe me ngjyra te ndryshme nuk duhet te mungojne ne garderoben tuaj. Visheni me nje pale mom jeans ose me nje fund mesatar, golfi eshte rroba me e keshillueshme per t’u blere dhe veshur tani.

Shikoni keto ide kombinimesh qe me siguri do t’i pelqeni shume.

Shperndajeni qe ta lexojne edhe mikeshat tuaja.

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

Start typing and press Enter to search