Manikyri: ngjyrat e pranveres

Femra ju pelqen shume manikyri, por disa jane maniake pas nails art dhe jane gjithmone ne kerkim te tendencave me te fundit. Ja disa ide dhe keshilla…

Pergatitur nga Elira Domi, Mua & Stylist

Doni te rinovoni manikyrin, por nuk dini cfare tonalitesh te zgjidhni? Ne qoftese jeni romantike dhe jeni ne kerkim te nje look-u delikat mund te zgjidhni ngjyren roze ne disa tonalitete.

Imazh i ngjashëm

Ngjyrat klasike chic jane kafeja cokollata dhe “Rouge noir” e kuqja ne te zeze.

Rezultate imazhesh për Rouge Noir 18 Chanel nail polish

Ndersa bezha nude mund te peshtatet per cdo okazion dhe ne cdo ambient. Nese deshiron te guxosh me nje ngjyre jo te zakonte mund te zgjidhni te verdhen ne nuancat e celura.

Rezultate imazhesh për spring nail polish nudeNese doni te provoni ngjyra ekstravagante, jane ngjyra flori, bronx, e kuqe, jeshile e bojeqielli te celur.

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

Start typing and press Enter to search