Modele flokesh per nje darke romantike

Per nje mbremje te vecante ose per darken e Shen Valentinit, zgjidhni nje nga keto modele flokesh, qe do ju dhurojne nje pamje tejet romantike.

Rihanna

Rezultate imazhesh për rinahha Fenty Beauty event
Nje model klasik. Ky stil retro i ben floket te duken voluminoze.

Gemma Chan

image
GETTY IMAGES
Chan ka preferuar t’i kape floket me nje fjongo, me pas i ka bere gershet.

Jennifer Lopez

image
Le te jete fytyra juaj ne plan te pare. Provoni kete kapje flokesh nyje ne maje te kokes. Stilisti i ketij modeli, Chris Appleton, rekomandon te lini disa fije anash fytyres per te embelsuar me shume pamjen.

Margot Robbie

image

Ondet e lehta jane nje model klasik qe duken bukur tek te gjitha. Mund te realizoni vete disa onde te lehta me ndihmen e nje pjastre. Ne fund zbutini floket me ndihmen e nje serumi. Voila.

Rowan Blanchard

image

Zgjidhni anen tuaj, kapini floket dhe ndajini. Njesoj si Rowan Blanchard, e cila i ka kthyer floket anash vetem me ndihmen e duarve te saj.

Bella Hadid

image

Bella ka kapur vetem pjesen e siperme te flokeve dhe ka krijuar nje bisht ne pjesen e siperme te kokes. Ne fund i ka dhene nje perdredhje te lehte fundeve te flokeve.

Cara Delevingne

<p>Veronica Lake waves are&nbsp;one of the most romantic hairstyles, but the addition of a gold accessory modernizes the look. Loop a few strands of metal chain&nbsp;onto a bobby pin, then secure and hide the pin underneath.&nbsp;</p>

Ondet e ashtuquajtura “Veronica Lake” perbejne nje nga modelt me romantike per floket. Shtoni nje aksesor gold per ta bere modelin me modern.

Lily Collins

<p>Lily Collins' hairstyle&nbsp;combines a sleek middle part with&nbsp;a messy low bun. After parting your hair in the middle and curling the bottom half of your hair,&nbsp;twist both sides back and twirl random sections&nbsp;into a bun, securing where necessary. Leave a few stray pieces at the front to frame your face.&nbsp;</p>

PAsi t’i ndani floket ne mes, perdridhini te dyja anet duke i drejtuar per nga pjesa e prapme e kokes dhe kapini nje nje topuz te crregullt. Sigurojini me ane te karficave aty ku eshte e nevojshme. Lini disa fije anash fytyres.

Chloë Grace Moretz

<p>Give a side braid hairstyle some added texture by&nbsp;teasing &nbsp;at your crown and flipping your hair over for a messy deep part.&nbsp;</p>

Nje gershet anesor i realizuar ne menyre te crregullt.

Jennifer Lawrence

<p>Beach waves work mid-February, too. Try Jennifer Lawrence's beachy bob for a pretty&nbsp;yet&nbsp;undone look.&nbsp;</p>

Ondet e plazhit jane te persosura per cdo mbremje romantike. Provoni modelin e Jennifer Lawrence, per nje pamje po kaq terheqese.

Jasmine Sanders

image

Lini disa fije kacurrelash te lira perpara fytyres, nderkohe qe pjesen tjeter kapini ne maje te kokes dhe krijoni nje bishtalec te rremujshem.

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search