Palltoja deve: e përshtatshme per cdo rast

Palltoja deve: e përshtatshme per cdo rast. Ja arsyet pse ja vlen ta kesh…

Në top 10-shen e tendencave të modës është edhe palltoja ngjyrë deveje.

Eshte një rrobë klasike.

Nje pallto me ngjyre qe nuk del kurre nga moda. Pervec kesaj, eshte e pershtatshme per cdo eveniment.

Perfekt për në zyrë dhe për në kohën e lirë.

Në një ditë punë mund ta kombinosh me pantallona të gjëra me bel të lartë, fund poshtë gjurit me bel të lartë apo pantallon-streç. Shtoni një këmishë sipër, ose një pulovër apo golf të ngushtë.

Në fundjavë ose në kohën e lirë mund ta kombinoni me një palë xhinse dhe një triko ose me një maxi-fustan stil boho. Në të dyja rastet mund të hidhni sipër një shall të bardhë borë.

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

Start typing and press Enter to search