Si t’i kombinojme çizmet sipër gjurit

Si t’i mbathim dhe kombinojme çizmet e gjata sipër gjurit? Femrat VIP na frymëzojnë për mënyrën se si duhet t’i kombinojmë 

Modelet dhe aktoret i preferojnë jashtë maseçizmet e gjata, sa që gati në çdo dalje publike veshin nga një palë të ndryshme, duke i kombinuar me fustane mini, si Jennifer Lawrence (foto 1), Olivia Palermo (2) dhe Alessandra Ambrosio (3).

X Christmas like Miranda Kerr!

Në një mbrëmje festive me miqtë, mund t’i kombinoni çizmet e gjata të zeza me një fustan të shkurtër të kuq si Miranda Kerr.

Me xhinse, për të udhëtuar, për shopping, apo për një punë të shkurtër “in style”, por njëkohësisht për të qëndruar ngrohtë si, Kate Hudson, Rosie Huntington-Whiteley dhe Gigi Hadid.

recursing-snyder.88-198-36-142.plesk.page

Start typing and press Enter to search