Rrobabanjo trupore: modelet me terheqese per veren

Joshëse, minimaliste apo plot fantazi? Zbuloni cilet jane rrobabanjot trupore tek te cilet duhet te synoni ne sezonin e nxehte.

Me model te thjeshte ose ekstravagant. Retrò ose koherente. Plot fantazi ose njengjyresh. Rrobabanjot trupore e rikonfirmojne edhe nje here – sic e bejne prej disa sezonesh tashme – jane kthyer ne must have te stines se veres.

Protagonistë absolutë te veres, mund t’i zgjidhni sipas tipit tuaj:

  • Modele romantike të zbukuruara me fjongo apo fruda
  • Modelet joshese me dekote shume te theksuar apo ato modele me prerje te thella, per te nxjerre me ne pah silueten
  • Minimaliste, modelet e thjeshta me 1 ose dy ngjyra, por shume te preferuara
  • Tropikale, me stampime kafshesh, zogjsh si flamingo, lule dhe gjethe pemesh qe te japin indene e Tropikut
  • Rrobabanjo qe “flasin”: beht fjale per ato trupore qe kane mbishkrime te ndryshme.
  • Stili Pin-up apo vintage.

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search