Lajme per femrat, familjen, bukurine, shendetin, formen, gatimin, horoskopin etj.

, / 68 0

S’ka bakllava? Ja idete me unike per embelsiren e Vitit te Ri…

SHARE
Revista Femra Moderne - Artikujt dhe keshillat më të vlefshme ne jeten e perditshme te nje femre. » 2018 » S’ka bakllava? Ja idete me unike per embelsiren e Vitit te Ri…

Nese keni vendosur qe kete vit te dilni jashte tradites dhe ne vend te bakllavase te provoni dicka tjeter, sic jane tortat apo keket, ne do ju tregojme disa nga idete me unike dhe fantastike per embelsiren e Vitit te Ri.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Ora qe shenon “12”, “Gezuar Vitin e Ri” dhe “2018” duhet te jene mbishkrimet ne plan te pare. Mund te perdorni edhe qirinj me shifrat e vitit te ri, te cilat do ndiznen ne prag te nderrimit te viteve.

Mos harroni! Perberesi kryesor ne cdo gatim eshte DASHURIA. Gezuar dhe nje vit i mbare!

femramoderne.al

Leave A Reply

Your email address will not be published.