Tendencat e vitit 2019: ja cfare do te vishni kete vit

Stilistet kanë bërë gjithçka gati për një vit gjithë stil

Së pari zgjidhni veshjet voluminoze për mbrëmjet tuaja. Kërkoni të bini në sy duke përdorur me bollëk taftën, pelhuren e mendafshte dhe te shndritshme, por edhe shifonin.

image

Transparetja është një tjetër stil i guximshëm, që stilistët e këshillojnë fort për verën e 2019.

image

“Matchy Matchy”, koordinimi i ngjyrave për veshjen tuaj nuk do të jetë kurrë më i lehtë se sa këtë vit. Dizajne apo ngjyra të njëjta të çantës me veshjen tuaj, janë një tjetër këshillë për këtë vit.

image

Ngjyra e ketij sezoni e ka bere te njohur vetveten bërë tashmë. Ajo do te ndricoje edhe me shume ditet tona. Kjo e verdhë rrezëllitëse, eshtë ajo që është parë në shumë prej pasarelave te stilisteve.

image

Gjithashtu ngjyrat neon plot dritë, të ndërthurura me të tjera dizajne janë një tjetër stil “in” për këtë vit.

image

Zgjidhni në look-un tuaj aksesorë si turbanë, apo kapele dhe shaje me këto printime. Do të përdoren gjithandej falë koleksioneve nga shumë shtëpi të modës.

image

Thekët nuk janë tashmë një trend anësor, përkundrazi do jene në qendër si ndër më kryesorët. Përqafojini dhe ju.

image

Burimi: Elle

femra-moderne.com

Start typing and press Enter to search