bukuri

Kur vjen vera…

Mberriti edhe sezoni i veres, i plazhit dhe qendrimit te gjate ne diell per te marre ngjyren e shumedeshiruar....

Maska bukurie me patate

Patatet përmbajnë niacinë për qe ndihmon ne zbardhjen e lekures ne rast të pigmentimit te tepert, pastron puçrrat, njollat...

Start typing and press Enter to search