oriz

Kroketa orizi

Nëse keni deshire te provoni receta te reja, ju sugjerojme te gatuani keto kroketa orizi – cmund te kthehen...

Qofte krokante me oriz

Ju ka ngelur oriz dhe mendoheni cfare ta beni? Me pak perberes te tjere qe i keni ne frigorifer, do...

Oriz me mish vici

Oriz me mish vici Nese e gatuani me tenxhere presioni, do ta keni gati me shpejt. E thjeshte dhe e...

Pulë me oriz

Pulë me oriz Koha e pergatitjes: 10 min Koha e gatimit: 22 min Kjo pjatë me pule dhe oriz eshte aq...

Start typing and press Enter to search