supe

Supe kremoze me kunguj

Deshironi nje supe te shpejte dhe te shijshme, me pak perberes? Kjo supe kremoze me kunguj eshte ajo qe...

Supe me fasule dhe spinaq

Një mënyrë e re gatimi e fasuleve, një recetë vërtetë e shijshme, por edhe e shëndetshme. Nëse dëshironi mund...

Supe panxhari

Një supë e mrekullueshme panxhari, e shëndetshme dhe shumë e shijshme e cila është kaq e thjeshtë për t’u...

Start typing and press Enter to search