kuzhina

Supe kremoze me kunguj

Deshironi nje supe te shpejte dhe te shijshme, me pak perberes? Kjo supe kremoze me kunguj eshte ajo qe...

Eskallop vici me limon

Nje pjate klasike e kuzhines italiane, eskallopi i vicit me limon eshte shume e shijshme dhe e thjeshte per...

Start typing and press Enter to search