kuzhine

Antipastë: Shisha misri

Nje antipaste vertete interesante dhe terheqese. E pershtatshme pe stinen e veres, per nje dreke te kendshme ne ballkon...

Tave me peshk dhe domate

Ky gatim klasik i kuzhinës së diellit është krejtësisht i këshillueshëm për të përballuar verën me shumë lehtësi. Një...

Taliatele me limon

Makaronat taliatele me limon bejne nje pjate te pare te shijshme, aromatike dhe kremoze, qe pergatitet me pak perberes...

Start typing and press Enter to search