limon

Tave me peshk dhe domate

Ky gatim klasik i kuzhinës së diellit është krejtësisht i këshillueshëm për të përballuar verën me shumë lehtësi. Një...

Taliatele me limon

Makaronat taliatele me limon bejne nje pjate te pare te shijshme, aromatike dhe kremoze, qe pergatitet me pak perberes...

Eskallop vici me limon

Nje pjate klasike e kuzhines italiane, eskallopi i vicit me limon eshte shume e shijshme dhe e thjeshte per...

Biskota me limon (ne 2 versione)

Biskota me limon, te pergatitura ne versionin tradicional dhe “light” Deshironi nje recete aromatike dhe te shijshme biskotash? Biskotat...

Start typing and press Enter to search