gatime

Rizoto me shparguj

Ndonjehere nje rizoto e gatuar mire, eshte nje pjate qe te nxjerr faqebardhe para miqve. Kjo pjate eshte shume...

Kek i bute me kos

Kjo eshte receta e embel dhe e thjeshte e kekut me kos, te cilin mund ta pasuroni me arra...

Reçel me kajsi

I shijshem dhe me arome te ngrohte kajsie, ky recel eshte i persosur per ta konsumuar mbi buke te...

Start typing and press Enter to search